I7C20A-C03-EVK-S1
Číslo produktu DigiKey
285-I7C20A-C03-EVK-S1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
I7C20A-C03-EVK-S1
Popis
EVAL BOARD FOR I7C2W020A050V
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
- DC/DC, Zvýšení nebo snížení 1 neizolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Výstupní výkon
300W
Výrobce
TDK-Lambda
Napětí - výstup
8V ~ 24V
Balení
Krabice
Proud - výstup
20A
Stav součásti
Aktivní
Napětí - vstup
9V ~ 36V