I7A24045A033V-0C1-R
Číslo produktu DigiKey
285-I7A24045A033V-0C1-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
I7A24045A033V-0C1-R
Popis
DC DC CONVERTER 3.3-18V 750W
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 3,3V ~ 18V 45A 18V - 32V Vstup
Modely EDA/CAD
I7A24045A033V-0C1-R Modely
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Základní deska, Dálkové vypnutí/zapnutí, Dálkové snímání
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Účinnost
98,5%
Velikost / rozměry
1,45" D x 1,34" Š x 0,50" V (36,8mm x 34,0mm x 12,7mm)
Napětí - vstup (min)
18V
Napětí - vstup (max)
32V
Schvalovací agentura
CE, cURus, IEC
Proud - výstup (max)
45A
Standardní číslo
Výkon (W)
750 W