I7A24045A033V-001-R
Číslo produktu DigiKey
285-I7A24045A033V-001-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
I7A24045A033V-001-R
Popis
DC DC CONVERTER 3.3-18V 750W
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 3,3V ~ 18V 45A 18V - 32V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
I7A24045A033V-001-R Modely
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční)
Mfr
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Dálkové vypnutí/zapnutí, Dálkové snímání
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Nosič
Účinnost
98,5%
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ
Neizolovaný modul PoL
Pouzdro
Sixteenth Brick
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
1,45" D x 1,34" Š x 0,45" V (36,8mm x 34,0mm x 11,5mm)
Napětí - vstup (min)
18V
Dodávaná velikost pouzdra
Sixteenth Brick
Napětí - vstup (max)
32V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivní nízký
Napětí - výstup 1
Schvalovací agentura
CE, cURus, IEC
Proud - výstup (max)
45A
Standardní číslo
Výkon (W)
750 W