I7A20A-C01-EVK-S1
Číslo produktu DigiKey
285-I7A20A-C01-EVK-S1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
I7A20A-C01-EVK-S1
Popis
EVAL BOARD FOR I7A48020A033V001R
Standardní dodací lhůta výrobce
52 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
i7A48020A033V-001-R i7A DC/DC, Snížit 1 neizolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Výstupní výkon
500W
Výrobce
TDK-Lambda
Napětí - výstup
3,6V ~ 32V
Řada
Proud - výstup
20A
Balení
Krabice
Napětí - vstup
28V ~ 60V