I6A10A-C01-EVK-S1
Číslo produktu DigiKey
285-I6A10A-C01-EVK-S1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
I6A10A-C01-EVK-S1
Popis
EVAL BOARD FOR I6A4W010A033V
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
i6A4W010A033V i6A DC/DC, Snížit 1 neizolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Napětí - výstup
3,3V ~ 40V
Výrobce
TDK-Lambda
Proud - výstup
10A
Řada
Napětí - vstup
9V ~ 53V
Balení
Krabice
Topologie regulátoru
Pokles
Stav součásti
Aktivní
Spínací kmitočet
400kHz
Hlavní účel
DC/DC, Snížit
Obsah
Deska (desky)
Výstupy a jejich typ
1 neizolovaný výstup
Použitý IO/součást
i6A4W010A033V
Výstupní výkon
250W