I1C4W010A120V-000-R
Číslo produktu DigiKey
285-I1C4W010A120V-000-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
I1C4W010A120V-000-R
Popis
DC DC CONVERTER 12V 120W
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 12V 10A 18V - 75V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
I1C4W010A120V-000-R Modely
Kategorie
Výkon (W)
120 W
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Dálkové vypnutí/zapnutí, Dálkové snímání
Balení
Nosič
Provozní teplota
-40°C ~ 120°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
97%
Typ
Neizolovaný modul PoL
Způsob montáže
Průchozí otvor
Počet výstupů
1
Pouzdro
Modul 6-DIP
Napětí - vstup (min)
18V
Velikost / rozměry
1,04" D x 1,04" Š x 0,40" V (26,4mm x 26,4mm x 10,2mm)
Napětí - vstup (max)
75V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivně vysoký
Napětí - výstup 1
Schvalovací agentura
CE, UKCA
Proud - výstup (max)
10A