HWS300-48
Číslo produktu DigiKey
285-1327-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HWS300-48
Popis
AC/DC CONVERTER 48V 300W
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený, Odpovídající potažení AC/DC převodníky 1 Výstup 48V 85 ~ 265VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HWS300-48 Modely
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Izolační napětí
3 kV
Balení
Hromadné balení
Účinnost
85%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ
Uzavřený, Odpovídající potažení
Vlastnosti
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup
85 ~ 265VAC
Velikost / rozměry
6,50" D x 2,40" Š x 3,23" V (165,1mm x 61,0mm x 82,0mm)
Napětí - výstup 1
48V
Schvalovací agentura
CE
Proud - výstup 1
7 A