HWS150A-5/ME není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Skladem : 29
Katalogový list
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 5V 85 ~ 265VAC Vstup
HWS150A-5/ME
Číslo produktu DigiKey
285-HWS150A-5/ME-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HWS150A-5/ME
Popis
AC/DC CONVERTER 5V 150W
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
HWS150A-5/ME Modely
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Řada
Izolační napětí
3 kV
Účinnost
87%
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ
Otevřená konstrukce
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Umožňuje vstup DC, PFC, Dálkové snímání, Univerzální vstup
Napětí - vstup
85 ~ 265VAC
Velikost / rozměry
6,30" D x 3,23" Š x 1,65" V (160,0mm x 82,0mm x 42,0mm)
Napětí - výstup 1
5V
Proud - výstup 1
30 A