HWS150A-48/A
Číslo produktu DigiKey
285-2273-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HWS150A-48/A
Popis
AC/DC CONVERTER 48V 150W
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 48V 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Vstup
Modely EDA/CAD
HWS150A-48/A Modely
Izolační napětí
3 kV
Účinnost
88%
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ
Uzavřený
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Dálkové snímání, Univerzální vstup
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Velikost / rozměry
6,30" D x 1,65" Š x 3,23" V (160,0mm x 41,9mm x 82,0mm)
Napětí - výstup 1
48V
Proud - výstup 1
3.3 A