HWS150A-12
HWS150A-12
HWS150A-12
Číslo produktu DigiKey
285-HWS150A-12-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HWS150A-12
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 150W
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 12V 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HWS150A-12 Modely
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
Průmyslové, ITE (komerční)
Řada
Izolační napětí
3 kV
Balení
Hromadné balení
Účinnost
88%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ
Otevřená konstrukce
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Dálkové snímání, Univerzální vstup
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Velikost / rozměry
6,30" D x 1,65" Š x 3,23" V (160,0mm x 42,0mm x 82,0mm)
Napětí - výstup 1
12V
Schvalovací agentura
CE
Proud - výstup 1
13 A