HWS1500-36
Číslo produktu DigiKey
285-HWS1500-36-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HWS1500-36
Popis
AC/DC CONVERTER 36V 1500W
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 36V 85 ~ 265VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HWS1500-36 Modely
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Izolační napětí
3 kV
Balení
Hromadné balení
Účinnost
88%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ
Uzavřený
Vlastnosti
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup
85 ~ 265VAC
Velikost / rozměry
11,00" D x 5,00" Š x 3,25" V (279,4mm x 127,0mm x 82,6mm)
Napětí - výstup 1
36V
Schvalovací agentura
CE
Proud - výstup 1
42 A