HWS100A-5/HD
Číslo produktu DigiKey
285-HWS100A-5/HD-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HWS100A-5/HD
Popis
AC/DC CONVERTER 5V 100W
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce, Odpovídající potažení AC/DC převodníky 1 Výstup 5V 85 ~ 265VAC, 120 ~ 370VDC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HWS100A-5/HD Modely
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Izolační napětí
3 kV
Účinnost
86%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-10°C ~ 71°C (s poklesem výkonu)
Typ
Otevřená konstrukce, Odpovídající potažení
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, PFC, Univerzální vstup
Napětí - vstup
85 ~ 265VAC, 120 ~ 370VDC
Velikost / rozměry
6,32" D x 1,12" Š x 3,27" V (160,5mm x 28,5mm x 83,0mm)
Napětí - výstup 1
5V
Proud - výstup 1
20 A