HWS100-48/ME
Číslo produktu DigiKey
285-1278-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HWS100-48/ME
Popis
AC/DC CONVERTER 48V 100W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 48V 85 ~ 265VAC Vstup
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Řada
Izolační napětí
3 kV
Balení
Hromadné balení
Účinnost
87%
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ
Otevřená konstrukce
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Umožňuje vstup DC, Dálkové snímání, Univerzální vstup
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup
85 ~ 265VAC
Velikost / rozměry
6,30" D x 1,10" Š x 3,23" V (160,0mm x 28,0mm x 82,0mm)
Napětí - výstup 1
48V
Schvalovací agentura
CE
Proud - výstup 1
2.1 A