HQA2W120W240V-007-S
Číslo produktu DigiKey
285-2602-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HQA2W120W240V-007-S
Popis
DC DC CONVERTER 24V 120W
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 24V 5A 9V - 40V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HQA2W120W240V-007-S Modely
Kategorie
Izolační napětí
2.25 kV
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP, OTP
Balení
Krabice
Provozní teplota
-40°C ~ 115°C
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
87%
Typ
Izolovaný modul
Způsob montáže
Průchozí otvor
Počet výstupů
1
Pouzdro
Čtvrt cihly
Napětí - vstup (min)
9V
Velikost / rozměry
2,39" D x 2,20" Š x 0,50" V (60,6mm x 55,9mm x 12,7mm)
Napětí - vstup (max)
40V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivní nízký
Napětí - výstup 1
Schvalovací agentura
CE
Proud - výstup (max)
5A
Základní číslo produktu
Výkon (W)
120 W