GWS500-36
Číslo produktu DigiKey
285-GWS500-36-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GWS500-36
Popis
AC/DC CONVERTER 36V 500W
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 36V 85 ~ 264VAC Vstup
Modely EDA/CAD
GWS500-36 Modely
Izolační napětí
3 kV
Účinnost
90%
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
8,58" D x 4,13" Š x 1,61" V (218,0mm x 105,0mm x 41,0mm)
Napětí - výstup 1
36V
Proud - výstup 1
14 A