GWS500-24
Číslo produktu DigiKey
285-GWS500-24-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GWS500-24
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 500W
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 85 ~ 264VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
GWS500-24 Modely
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Izolační napětí
3 kV
Balení
Hromadné balení
Účinnost
90%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ
Uzavřený
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Umožňuje vstup DC, Dálkové vypnutí/zapnutí, Dálkové snímání, Univerzální vstup
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
8,58" D x 4,13" Š x 1,61" V (218,0mm x 105,0mm x 41,0mm)
Napětí - výstup 1
24V
Schvalovací agentura
CE
Proud - výstup 1
21 A