GWS250-48
Číslo produktu DigiKey
285-GWS250-48-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GWS250-48
Popis
AC/DC CONVERTER 48V 250W
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 48V 85 ~ 264VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
GWS250-48 Modely
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Izolační napětí
3 kV
Balení
Hromadné balení
Účinnost
92%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ
Uzavřený
Vlastnosti
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
7,80" D x 4,10" Š x 1,61" V (198,0mm x 104,0mm x 41,0mm)
Napětí - výstup 1
48V
Schvalovací agentura
CE
Proud - výstup 1
5.3 A