GUS350-24
Číslo produktu DigiKey
285-GUS350-24-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GUS350-24
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 350W
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 85 ~ 265VAC Vstup
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční), Laboratorní
Mfr
Izolační napětí
3 kV
Řada
Účinnost
95,5%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Univerzální vstup
Typ
Uzavřený
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
5,00" D x 4,00" Š x 1,61" V (127,0mm x 101,6mm x 41,0mm)
Napětí - vstup
85 ~ 265VAC
Schvalovací agentura
CE, UKCA
Napětí - výstup 1
24V
Standardní číslo
61010-1; 62368-1
Proud - výstup 1
14.6 A