GQA2W010A120V-007-R
Číslo produktu DigiKey
285-2717-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GQA2W010A120V-007-R
Popis
DC DC CONVERTER 12V 120W
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 12V 10A 9V - 36V Vstup
Modely EDA/CAD
GQA2W010A120V-007-R Modely
Kategorie
Izolační napětí
1.5 kV
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Účinnost
89%
Napětí - vstup (min)
9V
Velikost / rozměry
2,39" D x 1,95" Š x 0,50" V (60,6mm x 49,5mm x 12,7mm)
Napětí - vstup (max)
36V
Proud - výstup (max)
10A
Výkon (W)
120 W