GQA2W008A150V-0P7-R
Číslo produktu DigiKey
285-2710-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GQA2W008A150V-0P7-R
Popis
DC DC CONVERTER 15V 120W
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 15V 8A 9V - 36V Vstup
Modely EDA/CAD
GQA2W008A150V-0P7-R Modely
Kategorie
Izolační napětí
3 kV
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Účinnost
89%
Napětí - vstup (min)
9V
Velikost / rozměry
2,39" D x 1,95" Š x 0,50" V (60,6mm x 49,5mm x 12,7mm)
Napětí - vstup (max)
36V
Proud - výstup (max)
8A
Výkon (W)
120 W