GQA24003A480V-0P7-R
Číslo produktu DigiKey
285-2706-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GQA24003A480V-0P7-R
Popis
DC DC CONVERTER 48V 120W
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 48V 2,5A 18V - 36V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
GQA24003A480V-0P7-R Modely
Kategorie
Izolační napětí
3 kV
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP, OVP
Balení
Nosič
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
91,5%
Typ
Izolovaný modul
Způsob montáže
Průchozí otvor
Počet výstupů
1
Pouzdro
Čtvrt cihly
Napětí - vstup (min)
18V
Velikost / rozměry
2,39" D x 1,95" Š x 0,50" V (60,6mm x 49,5mm x 12,7mm)
Napětí - vstup (max)
36V
Dodávaná velikost pouzdra
Čtvrt cihly
Napětí - výstup 1
Řídicí funkce
Povolit, Aktivní nízký
Proud - výstup (max)
2,5A
Schvalovací agentura
CE
Výkon (W)
120 W