FQB020ADC-007-M
Číslo produktu DigiKey
285-3063-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FQB020ADC-007-M
Popis
LINE FILTER 40VDC 20A TH
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
DC Filtr EMC/EMI napájecího vedení 20 A AC Jednostupňový PC vývody
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FQB020ADC-007-M Modely
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
40V
Výrobce
TDK-Lambda
Proud
20 A
Řada
Aplikace
Univerzální
Balení
Nosič
Provozní teplota
-55°C ~ 115°C