FQA020ADC-N07-S
Číslo produktu DigiKey
FQA020ADC-N07-S-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FQA020ADC-N07-S
Popis
LINE FILTER 40VDC 20A TH
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
DC Filtr EMC/EMI napájecího vedení 20 A AC Jednostupňový PC vývody
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FQA020ADC-N07-S Modely
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
40V
Výrobce
TDK-Lambda
Proud
20 A
Řada
Aplikace
Univerzální
Balení
Nosič
Provozní teplota
-40°C ~ 115°C