DT62PW120D
Číslo produktu DigiKey
285-2443-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DT62PW120D
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 65W
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12V 65 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Příkon naprázdno
150mW (max.)
Výrobce
TDK-Lambda
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Účinnost
Úroveň VI, CoC vrstva 2
Balení
Krabice
Provozní teplota
0°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Výstupní konektor
Napájení DIN, 4 vývod
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Délka kabelu
41,34" (1,05m)
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Velikost / rozměry
5,20" D x 2,71" Š x 1,57" V (132,0mm x 69,0mm x 40,0mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CE
Napětí - výstup
12V
Hmotnost
0,882lb (400,07g)
Proud - výstup (max)
5,41A
Základní číslo produktu
Výkon (W)
65 W