DRB960-24-3-A1
Číslo produktu DigiKey
285-DRB960-24-3-A1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DRB960-24-3-A1
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 960W
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 40A
Modely EDA/CAD
DRB960-24-3-A1 Modely
Kategorie
Výkon (W)
960W
Aplikace
ITE (komerční), Laboratorní
Řada
Účinnost
95,2%
Provozní teplota
-25°C ~ 55°C
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, PFC, Dálkové vypnutí/zapnutí, Dálkové snímání
Typ vstupu
AC
Velikost / rozměry
6,27" D x 3,94" Š x 5,08" V (159,1mm x 100,0mm x 129,0mm)
Počet výstupů
1
Standardní číslo
60950-1; 61010-1; 62368-1
Střídavé napětí - vstup
350 ~ 575 VAC (3 fáze)
Minimální požadované zatížení
Ne
Napětí - výstup 1
24V
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
40A