DRB480-72-3-A1
Číslo produktu DigiKey
285-DRB480-72-3-A1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DRB480-72-3-A1
Popis
AC/DC CONVERTER 72V 480W
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 72V 6,7A
Modely EDA/CAD
DRB480-72-3-A1 Modely
Kategorie
Výkon (W)
482W
Aplikace
ITE (komerční), Laboratorní
Řada
Účinnost
95,8%
Provozní teplota
-25°C ~ 55°C
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, PFC, Dálkové vypnutí/zapnutí, Dálkové snímání
Typ vstupu
AC
Velikost / rozměry
5,86" D x 2,56" Š x 5,08" V (148,8mm x 65,1mm x 129,0mm)
Počet výstupů
1
Standardní číslo
60950-1; 61010-1; 62368-1
Střídavé napětí - vstup
350 ~ 575 VAC (3 fáze)
Minimální požadované zatížení
Ne
Napětí - výstup 1
72V
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
6,7A