DRB240-48-3-A0
Číslo produktu DigiKey
285-DRB240-48-3-A0-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DRB240-48-3-A0
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 240W
Podrobný popis
AC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 48V 5A
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DRB240-48-3-A0 Modely
Kategorie
Izolační napětí
3.51 kV
Aplikace
ITE (komerční), Laboratorní
Řada
Účinnost
93,8%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-25°C ~ 55°C
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, PFC, Dálkové vypnutí/zapnutí, Dálkové snímání
Velikost / rozměry
4,87" D x 2,17" Š x 5,08" V (123,8mm x 55,2mm x 129,0mm)
Schvalovací agentura
CE
Střídavé napětí - vstup
350 ~ 575 VAC (3 fáze)
Standardní číslo
61010-1;60950-1;62368-1
Napětí - výstup 1
48V
Minimální požadované zatížení
Ne
Proud - výstup (max)
5A
Základní číslo produktu
Výkon (W)
240W