DRB15241
DRB15241
TDK-Lambda DRB Series
DRB15-24-1
Číslo produktu DigiKey
285-DRB15-24-1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DRB15-24-1
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 15W
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AC nebo DC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 630mA
Modely EDA/CAD
DRB15-24-1 Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
630mA
Výkon (W)
15W
Řada
Izolační napětí
3 kV
Aplikace
Nebezpečné lokality, Průmyslové, ITE (komerční)
Účinnost
90%
Typ vstupu
AC nebo DC
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Univerzální vstup
Střídavé napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
3,54" D x 0,71" Š x 2,95" V (90,0mm x 18,0mm x 75,0mm)
Stejnosměrné napětí - vstup (min.)
120V
Schvalovací agentura
CE, cULus, cURus
Stejnosměrné napětí - vstup (max.)
373V
Základní číslo produktu
Napětí - výstup 1
24V