DRB120-24-3-A0
Číslo produktu DigiKey
285-DRB120-24-3-A0-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DRB120-24-3-A0
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 5A
Modely EDA/CAD
DRB120-24-3-A0 Modely
Kategorie
Izolační napětí
3.51 kV
Aplikace
ITE (komerční), Laboratorní
Řada
Účinnost
91,3%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-25°C ~ 55°C
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, PFC, Dálkové vypnutí/zapnutí, Dálkové snímání
Typ vstupu
AC
Velikost / rozměry
4,87" D x 2,17" Š x 5,08" V (123,8mm x 55,2mm x 129,0mm)
Počet výstupů
1
Schvalovací agentura
CE
Střídavé napětí - vstup
350 ~ 575 VAC (3 fáze)
Standardní číslo
61010-1;60950-1;62368-1
Napětí - výstup 1
24V
Minimální požadované zatížení
Ne
Proud - výstup (max)
5A
Základní číslo produktu
Výkon (W)
120W