DPX40-48WD12
Číslo produktu DigiKey
285-DPX40-48WD12-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DPX40-48WD12
Popis
DC/DC DIN RAIL SUPPLY +/-12V 40W
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
DC Napájecí zdroj na lištu DIN 2 Výstup 12V -12V 1,667A, 1,667A
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DPX40-48WD12 Modely
Kategorie
Napětí - výstup 2
-12V
Výrobce
TDK-Lambda
Proud - výstup (max)
1,667A, 1,667A
Řada
Výkon (W)
40W
Balení
Hromadné balení
Aplikace
ITE (komerční)
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
85%
Typ vstupu
DC
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Počet výstupů
2
Velikost / rozměry
4,92" D x 0,96" Š x 2,27" V (125,0mm x 24,5mm x 57,6mm)
Stejnosměrné napětí - vstup (min.)
18V
Schvalovací agentura
CE
Stejnosměrné napětí - vstup (max.)
75V
Základní číslo produktu
Napětí - výstup 1
12V