DLP75-24-1/E je zastaralá a již se nevyrábí.
TDK-Lambda
Skladem : 0
Katalogový list
AC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 3,1A
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
DLP75-24-1/E
Číslo produktu DigiKey
285-DLP75-24-1/E-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLP75-24-1/E
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 75W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Výkon (W)
75W
Izolační napětí
3 kV
Účinnost
83%
Provozní teplota
-10°C ~ 60°C (s poklesem výkonu)
Velikost / rozměry
4,33" D x 1,97" Š x 3,81" V (110,0mm x 50,0mm x 97,0mm)
Střídavé napětí - vstup
85 ~ 132VAC, 170 ~ 265VAC
Napětí - výstup 1
24V
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
3,1A