DLP100-24-1/E je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
TDK-Lambda
Skladem : 0
Katalogový list
AC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 4,1A
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
DLP100-24-1/E
Číslo produktu DigiKey
285-DLP100-24-1/E-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLP100-24-1/E
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Výkon (W)
100W
Výrobce
TDK-Lambda
Izolační napětí
3 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Hromadné balení
Účinnost
85%
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota
-10°C ~ 60°C (s poklesem výkonu)
Typ vstupu
AC
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Univerzální vstup
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
4,33" D x 2,36" Š x 3,82" V (110,0mm x 60,0mm x 97,0mm)
Střídavé napětí - vstup
85 ~ 132VAC, 170 ~ 265VAC
Schvalovací agentura
CE
Napětí - výstup 1
24V
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
4,1A