CUT75-522/TA
Číslo produktu DigiKey
285-CUT75-522/TA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CUT75-522/TA
Popis
AC/DC CONVERTER 5V 12V -12V 75W
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 3 Výstup 5V 12V -12V 85 ~ 265VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CUT75-522/TA Modely
Kategorie
Proud - výstup 3
1 A
Mfr
Výkon (W)
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Hromadné balení
Izolační napětí
3 kV
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
85%
Typ
Uzavřený
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Počet výstupů
3
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Umožňuje vstup DC, Univerzální vstup
Napětí - vstup
85 ~ 265VAC
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - výstup 1
5V
Velikost / rozměry
5,00" D x 3,00" Š x 1,06" V (127,0mm x 76,2mm x 26,9mm)
Napětí - výstup 2
12V
Schvalovací agentura
CE, TUV
Napětí - výstup 3
-12V
Minimální požadované zatížení
Ne
Proud - výstup 1
8 A
Základní číslo produktu
Proud - výstup 2
3 A