CUS800M-48
Číslo produktu DigiKey
285-CUS800M-48-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CUS800M-48
Popis
AC/DC CONVERTER 48V 802W
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 48V 85 ~ 265VAC Vstup
Modely EDA/CAD
CUS800M-48 Modely
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
94%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, PFC, Výstup v pohotovostním režimu, Univerzální vstup
Typ
Uzavřený
Velikost / rozměry
6,71" D x 3,35" Š x 1,67" V (170,5mm x 85,0mm x 42,5mm)
Napětí - vstup
85 ~ 265VAC
Schvalovací agentura
CE, UKCA
Napětí - výstup 1
48V
Standardní číslo
60601-1; 62368-1
Proud - výstup 1
16.7 A