CUS60M-24/A
Číslo produktu DigiKey
285-CUS60M-24/A-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CUS60M-24/A
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 60W
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 85 ~ 265VAC Vstup
Modely EDA/CAD
CUS60M-24/A Modely
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
Domácí spotřebiče, ITE (komerční), Zdravotnictví
Řada
Izolační napětí
4 kV
Balení
Hromadné balení
Účinnost
90%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ
Uzavřený
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Univerzální vstup
Napětí - vstup
85 ~ 265VAC
Velikost / rozměry
3,48" D x 2,52" Š x 1,59" V (88,4mm x 64,0mm x 40,5mm)
Napětí - výstup 1
24V
Schvalovací agentura
CE
Proud - výstup 1
2.5 A