CUS250LD-3
Číslo produktu DigiKey
285-CUS250LD-3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CUS250LD-3
Popis
AC/DC CONVERTER 3.3V 250W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce, Odpovídající potažení AC/DC převodníky 1 Výstup 3,3V 85 ~ 265VAC Vstup
Modely EDA/CAD
CUS250LD-3 Modely
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Izolační napětí
3 kV
Balení
Hromadné balení
Účinnost
90%
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ
Otevřená konstrukce, Odpovídající potažení
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Umožňuje vstup DC, Univerzální vstup
Napětí - vstup
85 ~ 265VAC
Velikost / rozměry
7,80" D x 4,00" Š x 1,18" V (198,0mm x 102,0mm x 30,0mm)
Napětí - výstup 1
3,3V
Schvalovací agentura
CE
Proud - výstup 1
50 A