CUS200M-36/A
Číslo produktu DigiKey
285-CUS200M-36/A-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CUS200M-36/A
Popis
AC/DC CONVERTER 36V 200W
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 36V 85 ~ 265VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CUS200M-36/A Modely
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
94%
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, PFC, Dálkové vypnutí/zapnutí, Výstup v pohotovostním režimu, Univerzální vstup
Typ
Uzavřený
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
5,50" D x 3,54" Š x 1,69" V (139,7mm x 90,0mm x 43,0mm)
Napětí - vstup
85 ~ 265VAC
Schvalovací agentura
CE
Napětí - výstup 1
36V
Standardní číslo
60601-1; 60950-1; 62368-1
Proud - výstup 1
5.5 A