CUS100ME-36/A
Číslo produktu DigiKey
285-CUS100ME-36/A-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CUS100ME-36/A
Popis
AC/DC CONVERTER 36V 100W
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 36V 85 ~ 264VAC Vstup
Modely EDA/CAD
CUS100ME-36/A Modely
Izolační napětí
4 kV
Účinnost
94%
Provozní teplota
-20°C ~ 85°C (s poklesem výkonu)
Typ
Uzavřený
Vlastnosti
Univerzální vstup
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
4,57" D x 2,52" Š x 1,52" V (116,0mm x 64,0mm x 38,5mm)
Napětí - výstup 1
36V
Základní číslo produktu
Proud - výstup 1
2.77 A