CN50B110-5
Číslo produktu DigiKey
285-CN50B110-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CN50B110-5
Popis
DC-DC, RAILWAY, 50W, 43-160V, 5V
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 5V 10A 43V - 160V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CN50B110-5 Modely
Kategorie
Izolační napětí
3 kV
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Základní deska, Dálkové vypnutí/zapnutí, Dálkové snímání
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
89,5%
Typ
Izolovaný modul
Způsob montáže
Průchozí otvor
Počet výstupů
1
Pouzdro
Čtvrt cihly
Napětí - vstup (min)
43V
Velikost / rozměry
2,30" D x 1,46" Š x 0,50" V (58,3mm x 37,2mm x 12,7mm)
Napětí - vstup (max)
160V
Dodávaná velikost pouzdra
Čtvrt cihly
Napětí - výstup 1
Řídicí funkce
Povolit, Aktivní nízký
Proud - výstup (max)
10A
Schvalovací agentura
CE, cURus, TUV, UKCA
Výkon (W)
50.4 W