CN300B110-24/CO
Číslo produktu DigiKey
285-CN300B110-24/CO-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CN300B110-24/CO
Popis
DC-DC, PCB MOUNT, HALF BRICK, IN
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul, konformní potah DC/DC převodník 1 Výstup 24V 12,5A 43V - 160V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CN300B110-24/CO Modely
Kategorie
Izolační napětí
3 kV
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, základní deska, sdílení zátěže, dálkové zap/vyp, dálkové snímání
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
90%
Typ
Izolovaný modul, konformní potah
Způsob montáže
Průchozí otvor
Počet výstupů
1
Pouzdro
Poloviční kostka
Napětí - vstup (min)
43V
Velikost / rozměry
2,40" D x 2,28" Š x 0,50" V (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Napětí - vstup (max)
160V
Dodávaná velikost pouzdra
Poloviční kostka
Napětí - výstup 1
Řídicí funkce
Povolit, Aktivní nízký
Proud - výstup (max)
12,5A
Schvalovací agentura
CE, UKCA
Výkon (W)
300 W