CCG6-12-05SF
Číslo produktu DigiKey
285-CCG6-12-05SF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CCG6-12-05SF
Popis
DC DC CONVERTER 5V 6W
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 5V 1,2A 4,5V - 18V Vstup
Modely EDA/CAD
CCG6-12-05SF Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Izolační napětí
1.5 kV
Provozní teplota
-40°C ~ 95°C (s poklesem výkonu)
Účinnost
86%
Napětí - vstup (min)
4,5V
Velikost / rozměry
0,75" D x 0,49" Š x 0,45" V (19,0mm x 12,4mm x 11,5mm)
Napětí - vstup (max)
18V
Proud - výstup (max)
1,2A
Standardní číslo
Výkon (W)
6 W