CCG1R5-48-15SR
Číslo produktu DigiKey
285-CCG1R5-48-15SR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CCG1R5-48-15SR
Popis
DC DC CONVERTER 15V 1.5W
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 15V 100mA 18V - 76V Vstup
Modely EDA/CAD
CCG1R5-48-15SR Modely
Kategorie
Izolační napětí
1.5 kV
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, dálkové zap/vyp, OCP
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C (s poklesem výkonu)
Účinnost
77%
Počet výstupů
1
Napětí - vstup (min)
18V
Velikost / rozměry
0,62" D x 0,41" Š x 0,45" V (15,7mm x 10,4mm x 11,5mm)
Napětí - vstup (max)
76V
Proud - výstup (max)
100mA
Standardní číslo
Výkon (W)
1.5 W