CCG1R5-24-15DR
Číslo produktu DigiKey
285-CCG1R5-24-15DR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CCG1R5-24-15DR
Popis
DC DC CONVERTER +/-15V 1.5W
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 2 Výstup 15V -15V 50mA, 50mA 9V - 36V Vstup
Modely EDA/CAD
CCG1R5-24-15DR Modely
Kategorie
Výkon (W)
1.5 W
Mfr
Izolační napětí
1.5 kV
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C (s poklesem výkonu)
Účinnost
80%
Počet výstupů
2
Napětí - vstup (min)
9V
Napětí - vstup (max)
36V
Velikost / rozměry
0,62" D x 0,41" Š x 0,45" V (15,7mm x 10,4mm x 11,5mm)
Povolit, Aktivní nízký
Napětí - výstup 2
-15V
Proud - výstup (max)
50mA, 50mA