CCG1R5-24-03SF
Číslo produktu DigiKey
285-CCG1R5-24-03SF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CCG1R5-24-03SF
Popis
DC DC CONVERTER 3.3V 1.32W
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 3,3V 400mA 9V - 36V Vstup
Modely EDA/CAD
CCG1R5-24-03SF Modely
Kategorie
Izolační napětí
1.5 kV
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C (s poklesem výkonu)
Účinnost
73%
Napětí - vstup (min)
9V
Velikost / rozměry
0,62" D x 0,41" Š x 0,45" V (15,7mm x 10,4mm x 11,5mm)
Napětí - vstup (max)
36V
Proud - výstup (max)
400mA
Standardní číslo
Výkon (W)
1.3 W