CCG1R5-12-12DR
Číslo produktu DigiKey
285-CCG1R5-12-12DR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CCG1R5-12-12DR
Popis
DC DC CONVERTER +/-12V 1.56W
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 2 Výstup 12V -12V 65mA, 65mA 4,5V - 18V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CCG1R5-12-12DR Modely
Kategorie
Výkon (W)
1.6 W
Mfr
Izolační napětí
1.5 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Nosič
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C (s poklesem výkonu)
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
78%
Počet výstupů
2
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (min)
4,5V
Pouzdro
Modul 6-SMD
Napětí - vstup (max)
18V
Velikost / rozměry
0,62" D x 0,41" Š x 0,45" V (15,7mm x 10,4mm x 11,5mm)
Napětí - výstup 1
Řídicí funkce
Povolit, Aktivní nízký
Napětí - výstup 2
-12V
Schvalovací agentura
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Proud - výstup (max)
65mA, 65mA