CCG1R5-12-05SF
Číslo produktu DigiKey
285-CCG1R5-12-05SF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CCG1R5-12-05SF
Popis
DC DC CONVERTER 5V 1.5W
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 5V 300mA 4,5V - 18V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CCG1R5-12-05SF Modely
Kategorie
Izolační napětí
1.5 kV
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, dálkové zap/vyp, OCP
Balení
Nosič
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
79%
Typ
Izolovaný modul
Způsob montáže
Průchozí otvor
Počet výstupů
1
Pouzdro
Modul 6-DIP
Napětí - vstup (min)
4,5V
Velikost / rozměry
0,62" D x 0,41" Š x 0,45" V (15,7mm x 10,4mm x 11,5mm)
Napětí - vstup (max)
18V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivní nízký
Napětí - výstup 1
Schvalovací agentura
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Proud - výstup (max)
300mA
Standardní číslo
Výkon (W)
1.5 W