CCG15-24-15D
Číslo produktu DigiKey
285-CCG15-24-15D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CCG15-24-15D
Popis
DC DC CONVERTER +/-15V 15W
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 2 Výstup 15V -15V 500mA, 500mA 9V - 36V Vstup
Modely EDA/CAD
CCG15-24-15D Modely
Kategorie
Izolační napětí
1.5 kV
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Účinnost
90%
Počet výstupů
2
Napětí - vstup (min)
9V
Velikost / rozměry
1,00" D x 1,00" Š x 0,39" V (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Napětí - vstup (max)
36V
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Napětí - výstup 2
-15V
Standardní číslo
Proud - výstup (max)
500mA, 500mA
Základní číslo produktu
Výkon (W)
15 W