CCG15-24-03S
Číslo produktu DigiKey
285-CCG15-24-03S-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CCG15-24-03S
Popis
DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 3,3V 4A 9V - 36V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CCG15-24-03S Modely
Kategorie
Izolační napětí
1.5 kV
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, dálkové zap/vyp, OCP
Balení
Nosič
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
85%
Typ
Izolovaný modul
Způsob montáže
Průchozí otvor
Počet výstupů
1
Pouzdro
Modul 6-DIP
Napětí - vstup (min)
9V
Velikost / rozměry
1,00" D x 1,00" Š x 0,39" V (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Napětí - vstup (max)
36V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivní nízký
Napětí - výstup 1
Schvalovací agentura
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Proud - výstup (max)
4A
Standardní číslo
Výkon (W)
15 W