CCG10-48-15DF
Číslo produktu DigiKey
285-CCG10-48-15DF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CCG10-48-15DF
Popis
DC DC CONVERTER +/-15V 10.2W
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 2 Výstup 15V -15V 340mA, 340mA 18V - 76V Vstup
Modely EDA/CAD
CCG10-48-15DF Modely
Výkon (W)
10 W
Mfr
Izolační napětí
1.5 kV
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP
Provozní teplota
-40°C ~ 90°C (s poklesem výkonu)
Účinnost
89%
Počet výstupů
2
Napětí - vstup (min)
18V
Napětí - vstup (max)
76V
Velikost / rozměry
0,75" D x 0,49" Š x 0,45" V (19,0mm x 12,4mm x 11,5mm)
Povolit, Aktivní nízký
Napětí - výstup 2
-15V
Proud - výstup (max)
340mA, 340mA