CCG10-24-15SF
Číslo produktu DigiKey
285-CCG10-24-15SF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CCG10-24-15SF
Popis
DC DC CONVERTER 15V 10.5W
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 15V 700mA 9V - 36V Vstup
Modely EDA/CAD
CCG10-24-15SF Modely
Izolační napětí
1.5 kV
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, dálkové zap/vyp, OCP
Provozní teplota
-40°C ~ 90°C (s poklesem výkonu)
Účinnost
90%
Počet výstupů
1
Napětí - vstup (min)
9V
Velikost / rozměry
0,75" D x 0,49" Š x 0,45" V (19,0mm x 12,4mm x 11,5mm)
Napětí - vstup (max)
36V
Proud - výstup (max)
700mA
Standardní číslo
Výkon (W)
11 W